Fa|Enحمایت از کالای ایرانی
03/24/2019 - يكشنبه 4 فروردين 1398
Menu

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره محیط زیست معاونت امور شهری و فضای سبز منطقه 13

طی جلسه ای با حضور معاون امور شهری و فضای سبز منطقه و پرسنل واحدهای محیط زیست و hse ،حمید نظری به عنوان  مسئول واحد محیط زیست منطقه معرفی و از زحمات بابک مینویی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13، مهدی احمد مهرابی معاون امور شهری و فضای سبز منطقه در جلسه معارفه حمید نظری به عنوان مسئول واحد محیط زیست، موضوع محیط زیست شهری را یکی از موضوعات مهم پایتخت عنوان کرد و اظهار داشت: نیاز داریم تلاش در جهت تحقق اهداف عالی شهرداری در حوزه محیط زیست شهری با حضور آقای نظری  دنبال شود.

وی با اشاره به اینکه هر کار اجرایی دارای نقاط ضعف و قوتی خواهد بود اظهار داشت: انتظار میرود نقاط قوت واحد محیط زیست حفظ و با جدیت تمام در زمینه رفع نقاط ضعف و کمبودهای موجود تلاش شود.

گفتنی است، حمید نظری دانش آموخته کارشناسی دانشگاه علم و صنعت ایران در رشته مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه تهران که مدیریت واحد محیط زیست منطقه، hse  و ریاست اداره آموزش منطقه را در کارنامه کاری خود دارد از این پس به عنوان مسول واحد محیط زیست منطقه مشغول کار خواهد بود.

تمهیدات ویژه فضای سبز منطقه در جهت حفاظت از فضای سبز در فصل گرما

رئیس اداره فضای سبز منطقه از آمادگی کامل نواحی چهارگانه منطقه در خصوص حفاظت از فضای سبز شهری و جنگل سرخه حصار در فصا گرما خبر داد

ابولقاسم پور رئیس اداره فضای سبز منطقه در این خصوص اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن فصل گرما و نیز شروع ماه مبارک رمضان جلسه ای با حضور ناظرین فضای سبز و مدیران عامل شرکت های پیمانکاری نگهداری فضای سبز برگزار گردید. وی در ادامه افزود: در این جلسه ضمن تأکید بر حفظ، صیانت و استفاده بهتر از منابع آبی منطقه به جهت آبیاری فضای سبز و نیز جلوگیری از هدر رفت آب در سطح محدوده، نحوه مناسب و صحیح آبشویی درختان نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است در این جلسه با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و استفاده شهروندان در ساعات پایانی شب از بوستان ها تذکراتی در خصوص نظارت بر وسایل رفاهی همچون سرویس های بهداشتی، روشنایی پارک ها، وسایل بدن سازی، وسایل بازی کودکان و ... به ناظرین و پیمانکاران داده شد.

برگزاری سومین جشنواره خوارکیها و نوشیدنی های سفره افطار منطقه 13 و انتخاب سی شهروند برگزیده

سومین جشنواره خوارکیها و نوشیدنی های سفره افطار با انتخاب سی تن از شهروندان برگزیده منطقه 13 به کار خود پایان داد.

در این رقابت که نزدیک به 60 تن از شهروندان داوطلب از سطح محلات  منطقه در آن شرکت داشتند به ده تن از شهروندانی که ضمن توجه به هرم غذایی و دقت در طبخ به آراستگی سفره افطار نیز توجه داشتند جوایز ارزنده ای اهدا شد.

مهرابی معاون شهردار منطقه 13، در ابتدای این مراسم ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن ماه نزول قرآن، ماه مبارک رمضان را ماهی پر برکت دانست و اظهار داشت: در کنار همه برکات معنوی این ماه مبارک، میتوان به نزدیک شدن دل ها با برپایی سفره های افطار اشاره کرد.

وی با بیان این مطلب که سلامت خانواده در همه طول سال به ویژه ماه مبارک رمضان باید مورد توجه قرار بگیرد اظهار داشت: بر پایی این جشنواره بهانه ای است که شهروندان محترم به موضوعاتی نظیر دقت در طبخ، سفره آرایی و استفاده بهینه از هرم غذایی بیشتر توجه داشته باشند.

زهرا فراهانی مسول کلینک گل و گیاه منطقه نیز در خصوص بر پایی این جشنواره گفت: تلاش همکاران من در طول یک ماه گذشته در خصوص اطلاع رسانی به شهروندان و توجیه ایشان نهایتاً منجر به مشارکت تعداد زیادی از شهروندان محترم سطح منطقه شد وی در ادامه به نتایج این جشنواره نیز اشاره کردو اظهار داشت: به  صاحبان ده غذای برتر که با فاکتور سلامت و آراستگی مورد ارزیابی قرار گرفتند جوایز ویژه ای اهدا شد و از صاحبان بیست غذای برگزیده دیگر نیز تقدیر به عمل آمد.   تعداد مشاهده:453
1394/3/30
print