Fa|Enحمایت از کالای ایرانی
03/21/2019 - پنجشنبه 1 فروردين 1398
Menu

مدیران ، کارمندان نمونه و بازنشستگان شهرداری منطقه 13 تجلیل شدند

شهردار منطقه 13 با حضور در مراسم  تقدیر از مدیران، کارمندان برگزیده و بازنشستگان منطقه، از تلاشهای مدیران ، کارمندان و بازنشستگان  شهرداری منطقه در جلب رضایت شهروندان این محدوده از تهران تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مراسم تقدیر از بازنشستگان، مدیران و کارمندان نمونه شهرداری منطقه 13 با حضور شهردار منطقه ، سرپرست حوزه قائم مقام ، معاونین و دیگر پرسنل منطقه ، توسط معاونت توسعه منابع انسانی در سالن کنفرانس ساختمان ستادی برگزار شد.

شهردار منطقه در بخشی از صحبت هایش ضمن قدرداني از تلاش هاي كاركناني كه به افتخار بازنشستگي نائل شده‌اند تاکید کرد:  باید تمام همکارانی که پس از 30 سال خدمت صادقانه، خدمت سازمانی را ترک و به مرحله ی جدید از زندگی خود وارد می شوند با عزت و احترام برخورد و مورد تقدیر و تکریم قرار داد.

وی اظهار داشت :  پروژه ها و طرح های  متعددی در سطح منطقه در حال اجراست که تسریع در روند اجرای آن به منظور رفاه حال شهروندان، همت مدیران و کارشناسان دست اندر کار را می طلبد.

رحمان زاده ادامه داد: موفقیت های  حاصله در زمینه های مختلف مرهون  کار مدیران و کارشناسانی است که با  استفاده از تخصص و مسئولیت پذیری گام های موثری برای ارتقای کیفیت خدمات و تسریع در اجرای امور برداشته اند که این خود شایسته تقدیر و تشکر است.

معاون توسعه منابع انسانی منطقه همچنین در این جلسه تصریح کرد: به همین منظور در تلاشیم تا علاوه بر نظارت مستقیم بر عملکرد کارمندان، با شناسایی افرادی که با تلاش و انگیزه بیشتری فعالیت می نمایند، زمینه های تقدیر و تشکر را فراهم آوریم تا علاوه بر قدر دانی از زحمات این عزیزان ، انگیزه ای به جهت ترغیب سایر همکاران باشد.

قابل ذکر است که نظم و انضباط کاری ،رضایت مندی و تکریم از ارباب رجوع ،وظیفه شناسی و تعهد کاری از مهمترین آیتم های گزینش و انتخاب کارمندان نمونه این شهرداری می باشد.

در پایان این مراسم،  با اهدای لوح تقدیر ، از15 مدیر نمونه، 13 کارمند نمونه و  6 بازنشسته در شهرداری منطقه 13 تقدیر شد.