Fa|Enحمایت از کالای ایرانی
03/24/2019 - يكشنبه 4 فروردين 1398
Menu

** برگزاری کارگاه های آموزشی شهروندی ویژه ماه مبارک رمضان توسط کارشناسان فضای سبز منطقه**

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ، کارگاه های آموزشی رمضانی ویژه شهروندان، توسط کارشناسان مراکز تحقیقات آموزش و مشاوره فضای سبز برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، صادقی رییس اداره فضای سبز منطقه گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ، کارگاه های آموزشی رمضانی ویژه شهروندان، توسط کارشناسان مراکز تحقیقات آموزش و مشاوره فضای سبز برگزار می گردد که این کارگاه ها در مراکز سیمرغ، صبا و خیام و نیز سرای محله ها و مساجد سطح منطقه برگزار می شود.

وی افزود: عناوین آموزشی شامل در ماه مبارک رمضان علاوه بر کلاس های مرتبط با گل و گیاه شامل:سبزی ها و میوه های مناسب در ایام روزه داری، خواص تغذیه ای عسل و فرآورده های آن ، روزه داری و دیابت، نوشیدنیها و دمنوشهای مناسب ایام ماه مبارک رمضان، گیاهان قرآنی، آداب و رسوم ایرانی در ماه مبارک رمضان(آموزش شهروند به شهروند)، روزه داری بهداشت روان و خواب و بیداری می باشند. در این کارگاه ها، مصرف انواع میوه های قرآنی و خواص دارویی آنها در پیشگیری و درمان بیماری ها، آیات و احادیث مرتبط توسط کارشناسان آموزش داده شده و خوراکیها و نوشیدنیهای مخصوص این ماه جهت رفع عطش و خستگی نیز به شهروندان معرفی می گردد.

گفتنی است : بمنظور سهولت دسترسی، علاقمندان به شرکت در کارگاه های آموزشی می توانند با مراجعه به صفحه اختصاصی این مرکز، در قسمت "تقویم آموزشی" ، برنامه هفتگی این دوره را دریافت کنند.


تعداد مشاهده:78
1397/2/31
print