حالت:         
کمينه
اوقات شرعی
امروز : 5/2/1393 (هـ.ش)
برابر با 23 حمادى الثانى 1435 (هـ.ق)
اذان صبح 04:46:52
طلوع آفتاب 06:19:37
اذان ظهر 13:02:21
غروب آفتاب 19:45:40
اذان مفرب 20:03:40

طول = 51.41 و عرض =35.7

 


         

سرویس نقشه تهران تحت وب در سال 1388 به صورت نسخه آزمایشی راه‌اندازی و سپس با تکمیل سرویسهای اختصاصی، نسخه هاي كاملتری از آن در سالهاي 1389 و 1390 بطور رایگان توسط سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران در اختیار کاربران قرار گرفته است. نسخه چهارم نقشه با امكانات متعدد و به دو زبان انگليسي و فارسي هم اكنون در اختيار كاربران مي باشد. تلاش گردیده است که در سرویس فوق، علاوه بر بروز رسانی اطلاعات معابر و اماکن، تصاویر ماهواره‌ای جدید كه گويای آخرين تغييرات شهری است مورد بهره‌برداری قرار گیرد و حتی اطلاعات ترافیک لحظه‌ای بزرگراهها و بعضی از خیابان‌های اصلی تهران قابل مشاهده باشد

اين سرويس به شما کمک خواهد کرد که معبر مورد نظر خود را از بين بيش از چهل هزار معبر در تهران به راحتي بيابيد.

 

 نقشه شهر تهران

 

 

    
      


کاوشگر تهران   
 

سامانه کاوشگر تهران/ آدرس یابی در دنیای مجازی

 

 

سامانه کاوشگر تهران که برای ارایه اطلاعات مکانی در دنیای مجازی به شهروندان تهرانی توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران راه اندازی شده است

به گزارش خبرنگار مهر، سامانه کاوشگر تهران از جمله سیستم های اطلاعات جغرافیایی شهرداری تهران است که در تمامی معابر شهر آدرس مورد نظر شهروند را جستجو می کند و همچنین مردم را در یافتن بهترین و کوتاهترین مسیر بین دو نقطه کمک می کند، کارشناسان هدف از راه اندازی این سامانه را پیشبرد اهداف شهر الکترونیکی و کاهش ترددهای غیرضروری و ترافیک شهری عنوان می کنند، در این سامانه امکان ثبت اطلاعات و تصاویر توسط شهروندان بر روی نقشه وجود دارد، از جمله مواردی که این کاوشگر قادر به ارائه اطلاعات در مورد آن است مراکز بهداشتی، درمانی، مساجد و معابر خواهد بود. سامانه کاوشگر تهران که با هدف ایجاد ابزار اطلاع رسانی به شهروندان تهرانی راه اندازی شده به طور مدام به روز می شود. سامانه آدرس یاب شهر تهران براساس اطلاعات جغرافیایی بلوک‌های شهری، شبکه معابر و اماکن شهری تهران تجهیز شده و نقشه‌ شهر تهران را به همراه امکانات جانبی مانند آدرس یاب، مسیریاب و جستجوی اماکن دارا است. 

 

 

 

 

     

کتاب «اطلس کلانشهر تهران» با رویکردی تحلیلی از اطلاعات شهری و بهره‌گیری از نقشه به عنوان ابزار پایه‌ی اطلاعات در سال 1389 منتشر گردید.

این کتاب بزرگ علاوه بر نقشه و نمودار، دارای توضیحات تکمیلی است که در فصولی  از سوی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و با همکاری دانشگاه تهران در زمستان 1389 منتشر گردید. 

 اطلس کلانشهر تهران

 
    


       
    
     

این سامانه علاوه بر اطلاعات توصیفی، امکان ورود اطلاعات پیکسلی و یا برداری را از منابع مختلفی از قبیل نقشه، تصاویر هوائی و ماهواره‌ای، GPS، تجهیزات نقشه برداری و غیره دارد. این سامانه امکان انجام تحلیل، پردازش و پرسش‌وپاسخ‌های مکانی مورد نیاز کاربر را دارد.  همچنین این سامانه امکان ارائه نتایج در قالب نقشه، گزارش، جدول و نمودار را دارد.

در طراحی و تولید این سیستم‌ها از مجموعه فناوری‌های مهندسی نرم‌افزار، مهندسی اطلاعات (مدل داده) و مهندسی GIS برای نیل به خصوصیات فوق استفاده می‌شود.

 

 نظام اطلاعات مکانی (SDI)


 

 

 

شرکت نوسازان منطقه 13
تلفن:  8-33251656

 
سامانه تشخیص بافت فرسوده 

 

 

 
      

در این بخش شامل نقشه راههای ایران با فرمتPDF  و به صورت وکتور هستیم. از آنجا که این نقشه به صورت وکتور میباشد شما میتوانید هر اندازه که بخواهید روی آن زوم نموده و لذا از کیفیت آن نیز کاسته نخواهد شد و به راحتی میتوانید هر قسمت از آن را چاپ نمائید. هموطنان گرامی میتوانند در مسافرت های خود از این نقشه به راحتی برای پیدا کردن مقصد استفاده نمایند.

 

 نقشه جاده های ایران

 

 

^
| حق انتشار اطلاعات براى شهردارى تهران محفوظ است 1390 - 1385